- Hoşgeldiniz

Adres : Oruç Reis Mah Giyimkent Sitesi 17 Sokak No 35/A Esenler – İSTANBUL
Telefon : 02124381079
E-Posta : destek@deritel.com.tr
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 04 Ocak 2016

DeriTel Deri Telefon Kılıfları

DeriTel Deri telefon kılıfı, cüzdan kılıf, guruplarında üretim, hizmet ve sanal satış faaliyetini sürdürmektedir. “deritel” “Deri kılıflar , Yerli Markalar” vizyonu ile Türkiye’nin Dünya markası olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Deritel:Türkiye’nin deri sektöründeki başarısını akıllı telefon kılıfları alanında marka yaratmak ve uluslararası alanda kendisini kabul ettirmek olarak belirlemiştir.

deritel sanal ticaret ile alışveriş yapan cep telefonu kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu deri kılıf ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını sağlama önceliğimizdir.

Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışıyoruz.

En doğal – En sağlıklı – En fonksiyonlu – Telefon kılıfları

11799 deri

Alışveriş Firmaları kategorisinde bulunan DeriTel Deri Telefon Kılıfları sitemize 04 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

[…] DeriTel Deri Telefon Kılıfları DEMİR TEKNİK SERVİS Hairhome Saçlandırma Merkezi Aksan cam balkon ŞAHİNBEY/GAZİANTEP […]

İlgili Terimler :