- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 04 Haziran 2015

İş Güvenliği, İş Sağlığı Konularında OSGB Denetleme ve Uygulama Hizmetleri

Sayın Yetkili Merhaba,
İzmir’in önde gelen firmaları ile çalışıyoruz hali hazırda 300’e yakın firmaya hizmet vermekteyiz. İşletmelerde iş güvenliği ve iş sağlığı konularında uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız. www.bayrakliosgb.com
Bayraklı OSGB, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Murat Bayık yönetiminde, Haziran 2013’de kurulduğu günden bu yana, mevcut kadromuzda devam eden uzman ve hekimlerimize katılan yeni profesyonel uzman ve hekimlerimizle güçlenen kadrosu ile capcanlı, daha dinamik ve profesyonel. Kurumsallaşma yolunda ciddi adımlar atan Bayraklı OSGB, güven verir, sözünde durur sloganı ile çıktığı yolda siz değerli işverenlerimiz ve çalışanları ile işyerleri için konusunda son teknoloji olan isgsis iş sağlığı ve güvenliği yönetim ve denetim sistemini kullanmaktadır.
İlginizi rica ederiz.
Saygılarımızla

BAYRAKLI ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No:81/20 Bayraklı 35535 İZMİR
Telefon : 0232 400 00 55 (PBX) Faks: 0232 435 65 45
e-posta: info@bayrakliosgb.com
web: www.bayrakliosgb.com

Ambalaj Firmaları, Seri İlanlar kategorisinde bulunan İş Güvenliği, İş Sağlığı Konularında OSGB Denetleme ve Uygulama Hizmetleri sitemize 04 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :