- Hoşgeldiniz

Kobi Destek Kredisi 2016

Kobi Destek Kredisi 2016 sitemize 18 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kobi Destek Kredisi 2016

İş yeri sahibi kobi ‘lerimiz için kobi destek kredisi 2016 nasıl alınır, kimlere verilir, şartları ve kobi destek kredisi 2016 veren bankalar hangileridir sitemizde ayrıntılı olarak yer almaktadır. İlk olarak

Kosgeb 2016

yılında kobi statüsündeki iş yerleri için sunulan hibe ve faizsiz kredi imkanlarına yer verelim sonrasında bankaların kobi ‘ler için sunmuş olduğu hizmetleri ve imkanlara değinelim

KOSGEB Kobi destek kredisi 2016 nasıl alınır

Bilindiği üzere Kobi statüsündeki işletmelere devlet teşvik kredi imkanlarını sunan tek kurum KOSGEB ‘dir. KOSGEB üzerinden işletmenizin ihtiyaçlarını devlet destekli olarak karşılamak için bir çok imkanlar sunulmaktadır. Devlet desteklerinden bir işletmenin faydalanabilmesi için ise devlet bazı şartları işletme sahiplerinden talep etmektedir. Bu şartların ilki Kobi windows10explained.com statüsünde işletme sahibi olmanızdır. İster mikro isterse orta ölçekli kobi olun devlet teşviklerinden faydalanmanız için bu yeterli olacaktır. Devletin ön şart olarak talep ettiği bir windows 10 product key diğer husus ise işletmelerin bağlı oldukları meslek odalarına kayıtlı olmalarıdır. Kobi statüsünde kendi meslek odasına kayıtlı işletmeler KOSGEB üzerinden işletmeleri için devlet desteklerine aşağıdaki gibi başvurabilir.

KOSGEB kobi 2016 başvurusu nasıl yapılır

Yukarıdaki şartları sağlayan kobilerimiz KOSGEB başvurusunu yapabilmeleri için ilk olarak sisteme kayıt olmaları gerekmektedir. Sisteme nasıl kayıt olunacağını resimli olarak sizlere burada yer verdik. Sisteme kayıt olan kobi sonra sisteme giriş yapmalı ve ilgili ekranlardan kobi beyannamesi ile bilgi dokümanı çıktısı alması gerekmektedir. Bu işlemleri de buradan resimli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemeler sonunda işletmenizin ihtiyacına göre iş planı projesi hazırlamanız gerekmektedir. KOSGEB bir çok programdan ibarettir. İşletmelerin tamamen ihtiyaçları doğrultusun da oluşturulan program burada yer almaktadır. KOSGEB destek belirlendikten sonra iş planı projesinin hazırlanması ve hazırlanan iş palanı projesi ile KOSGEB birimlerine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. Tüm bu işlemeler sonucunda iş planı projesi onaylanan işletme KOSGEB kobi destek kredisi 2016 imkanlarından faydalanabilmektedir.

Kobi destek kredisi veren bankalar

Bir çok özel ve kamu bankası kurmuş oldukları kobi hatları ile işletme sahiplerine özel hizmet vermektedirler. Özellikle nakit ihtiyaçlarına anında cevap veren bankalar Akbank, Vakıfbank, T.C. Ziraat bankası, TEB, Denizbank, Halkbank, Garanti bankası, Yapı kredi, İş bankası, Finans bank gibi ismi sıklık ile duyulan bankalar gelmektedir. İsmi geçen bankalar işletme sahibi kobi’ ler için uygun geri ödeme şartları ile kredi olanağı sağlamaktadır. 2016 yılında KOSGEB ile varılan mutabakata göre bankalar ile kobi faiz indirimi yapılmıştır. Uygun faiz imkanları ile kredi kullanmak isteyen kobi’ lerimiz bu ayrıntılı göz önünde bulundurmaları kendilerine ayrıcalık sağlayacaktır.

logo kobi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :