- Hoşgeldiniz

Adres : Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cad. No:6 Çengelköy / Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 2164223349
E-Posta : yesilkent@yesilkent.com
Websitesi : http://yesilkent.com.tr/
Üyelik Tarihi : 17 Ekim 2015

YEŞİLKENT PEYZAJ & FİDANLIK

YEŞİLKENT PEYZAJ & FİDANLIK
İÇ VE DIŞ MEKANDA UYGULANABİLECEK TÜM PEYZAJ TASARIMLARINDA SİZE ÖZEL PLANLIYOR,TASARLIYOR VE UYGULUYORUZ…
Fidanlığımız Çengelköy’ de 7600 m2 lik alanda kurulu olup, bitki satışı ve küçük ölçekli üretim yaparak 25 yıldır faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
14 yıldır da yurtdışından ithal ettiğimiz süs bitkilerinin, kullanımı ve satışının yanı sıra Pamukova Özbek Köyünde 50 Dekarlık üretim tesisimizde üretime devam edip, uygularımızda kullanmaktayız.
YEŞİLKENT PEYZAJ & FİDANLIK
olarak, konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar spor alanlar, kent parklar, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demir yolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra, hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeler, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz ahşabı kullanarak her türlü ihtiyaçlarınızı daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olarak üretmekte ve sizlere hizmet etmektedir. Şirketimiz ahşabı kullanırken de emprenyeli ahşabı kullanmaktadır.

Çiçek Evleri - Peyzaj Firmaları kategorisinde bulunan YEŞİLKENT PEYZAJ & FİDANLIK sitemize 17 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :